Tyrimai ir diagnostika

Siekiant efektyviai suplanuoti gydymą, užtikrinti sklandžią jo eigą ir nepriekaištingai išspręsti sveikatos problemą, pirmiausia būtina tiksliai nustatyti jos priežastį. Tiksli diagnostika padeda gydytojui įvertinti paciento burnos ertmės ir dantų būklę, parengti individualų gydymo planą, kontroliuoti gydymo eigą ir užtikrinti efektyviausius rezultatus.

 

Taupant pacientų laiką, visos diagnostikai reikalingos rentgeno nuotraukos daromos mūsų klinikoje. Pažangiu, aukščiausius saugumo ir kokybės reikalavimus atitinkančiu rentgeno aparatu ne tik greitai gaunami ypatingai aukštos kokybės vaizdai, bet ir užtikrinama minimali jonizuojančios spinduliuotės dozė.

 

image

Rentgenoliginių tyrimų galimybės

01

Šoninė rentgeno nuotrauka (cefalograma)

Prieš planuojant ortodontinį gydymą daroma nuotrauka leidžia gydytojui ortodontui tiksliai įvertinti dantų padėtį, sąkandį ir suplanuoti ortodontinio gydymo (dantų tiesinimo) etapus.

02

Panoraminė rentgeno nuotrauka (ortopantomograma)

Ši nuotrauka leidžia įvertinti bendrą viršutinio ir apatinio žandikaulių vaizdą, visų dantų ir jų šaknų būklę, todėl pasitelkiama planuojant protinių ir retinuotų (neišdygusių) dantų šalinimą, didesnės apimties protezavimą, implantaciją ortodontinį gydymą, įvertinant periodontologinę būklę.

03

Dentalinė rentgeno nuotrauka

Tai vieno ar kelių dantų vainikų bei jų šaknų nuotrauka. Ji padeda tiksliai įvertinti dantų šaknų kanalų ilgį, jų išsidėstymą, danties kariozinius pažeidimus.

Esame patyrę odontologijos profesionalai, siekiantys užtikrinti tikslų gydymą ir maksimaliai kokybišką, ilgai džiuginantį rezultatą. Mūsų klinikoje diagnostika atliekama pasitelkus šiuolaikinę įrangą. Skaitmeninių technologijų pagalba diagnostikos procesas vyksta ne tik saugiau, bet ir tiksliau, sklandžiau ir komfortiškiau. Tyrimų duomenis atidžiai išanalizuojame ir pristatome pacientui, aptariame gydymo galimybes, planuojamą rezultatą. Patikėkite mums savo dantų ir burnos ertmės sveikatą. Mūsų tikslas – užtikrinti greitą bei saugią diagnostiką ir nepriekaištingai tikslų gydymą!

image
sticker

Kitos aktualios jums paslaugos

ico
0
Odontologijos ekspertų
ico
0
Metų darbo patirtis
ico
0
Laimingų pacientų

Registracija internetu

Kontaktinė informacija
Papildoma informacija