Dantų emalio šviesinimas

Graži ir sveika šypsena – puikios savijautos ir pasitikėjimo savimi pagrindas. Tačiau daugybė žmonių jaučia diskomfortą dėl atspalvį pakeitusių, gelsvų dantų. Dantų atspalviui įtakos gali turėti genetika, emalio storis, netinkama dantų priežiūra, dantų traumos, tam tikrų medikamentų vartojimas, rūkymas, kavos, arbatos, kitų dažančių gėrimų ar maisto produktų vartojimas.

Dantų emalio šviesinimas – vienas paprasčiausių bei prieinamiausių būdų, padedančių pašviesinti dantis. Dantų balinimą saugiai galima atlikti odontologijos kabinete arba su specialisto priežiūra namuose, pasitelkus individualias kapas.

image

Dantų balinimo galimybės

01

Dantų emalio šviesinimas namuose su individualiomis kapomis

Dantų emalio šviesinimas namuose yra patogus ir veiksmingas būdas pašviesinti dantis pacientui patogiu metu. Nuėmus paciento dantų antspaudą, pagal jį dantų technikos laboratorijoje pagaminamos individualios kapos viršutiniams ir apatiniams dantims, identiškai atitinkančios jų formą. Kapos naudojamos su specialiu šviesinančiu geliu, kurį rekomenduoja burnos priežiūros specialistas.

02

Dantų emalio šviesinimas kabinete balinimo greitintuvu „Beyond“

Šviesinant emalį šiuo metodu, specialus gelis yra veikiamas aukšto intensyvumo dantų emalio šviesinimo lempos mėlynos šviesos spinduliu. Procedūros trukmė – 30-50 minučių.

03

Dantų emalio šviesinimas kabinete pažangiu lazeriu „Biolase EPIC“

Emalio šviesinimas lazeriu „Biolase Epic X“ – tai saugi, greita ir ypatingai efektyvi procedūra. Emalio šviesinimas lazeriu nesukelia dantų jautrumo. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad šviesinant dantis šiuo metodu visiškai nepažeidžiamas danties emalis ir maksimaliai apsaugomi danties audiniai. Lyginant su kitomis kabinetinio emalio šviesinimo sistemomis, šios procedūros laikas trumpesnis.

04

Pavienių dantų emalio šviesinimas (negyvu dantų balinimas)

Negyvi dantys šviesinami iš vidaus. Į specialiai paruoštą danties vainiko ertmę, įdedama emalį šviesinanti medžiaga ir uždaroma laikinu užpildu. Emalio šviesinamoji medžiaga laikoma ir keičiama individualiai, kol pasiekiamas norimas rezultatas.

05

Svarbu

Dantų emalio šviesinti negalima, kai dantų jis yra pažeistas, nusidėvėjęs, esant ėduoniui, dantenų uždegimui, periodontitui ar kitoms dantenų ligoms. Dantų emalio šviesinimą rekomenduojama atidėti, jeigu moteris laukiasi ar maitina kūdikį, taip pat nešiojantiems breketus ir jaunesniems nei 18 metų asmenims. Svarbu žinoti, kad dantų emalio šviesinimo metu plombos ir vainikėliai spalvos nepakeičia, todėl rekomenduojame visas reikiamas procedūras ir gydymą atlikti po balinimo, kad gydytojas pagal išbalintų dantų spalvą galėtų parinkti derančias plombų ar kitų restauracinių medžiagų spalvas.

Beladentos higienistės

Mūsų klinikoje dantų emalio šviesinimo procedūras atlieka patyrę specialistai, pasirengę pasiūlyti kiekvienam iš Jūsų tinkamiausius ir efektyviausius dantų emalio šviesinimo sprendimus. Primename, kad saugiai šviesinti dantų emalį galima tik su specialisto priežiūra. Norėdami užtikrinti maksimalų rezultatą, prieš dantų emalio šviesinimo procedūrą atlikite burnos higieną. Patikėkite mums savo šypsenos baltumą. Mūsų tikslas – pateisinti kiekvieno Jūsų pasitikėjimą ir išpildyti svajones.

image
sticker

Gydytojai atlieka šias paslaugas

Kitos aktualios jums paslaugos

ico
0
Odontologijos ekspertų
ico
0
Metų darbo patirtis
ico
0
Laimingų pacientų

Registracija internetu

Kontaktinė informacija
Papildoma informacija