Dantų implantacija

Tai pažangiausia, patikimiausia ir ilgaamžiškiausia šiuolaikinė prarastų dantų atkūrimo technologija. Jos dėka prarasti dantys atkuriami, nepažeidžiant šalia esančių sveikų dantų, išsaugant kaulinį audinį bei dantenas, ir taip išgaunant ypatingai natūralią estetinę išvaizdą

image

01

Konsultacija ir gydymo plano sudarymas

Konsultacijos metu įvertinama dantų ir burnos būklė, atliekami reikalingi tyrimai, parenkamas implantacijos metodas, sudaromas tikslus gydymo planas.

02

Nuskausminimas

Procedūros metu dažniausiai naudojamas vietinis nuskausminimas, tačiau pacientui pageidaujant ar atliekant ilgiau trunkančias procedūras, gali būti taikoma intraveninė nejautra (sedacija).

03

Implantacija

Į žandikaulio kaulą įsriegiamas natūralios danties šaknies pakaitalas – implantas.

04

Laikinas protezavimas

Ant įstriegto implanto fiksuojamas laikinas dantis.

05

Protezavimas

Implantui sėkmingai suaugus su kaulu ir įsitvirtinus žandikaulyje (tai užtrunka apie 4-6 mėnesius), laikinas dantis pakeičiamas nuolatiniu.

06

Dantų atkūrimas ant implantų – kai trūksta vieno danties

Į prarasto danties vietą įsriegiamas implantas, ant kurio iš karto arba jam prigijus, tvirtinamas danties vainikėlis. Atkuriant dantį implanto pagalba, saugomi greta esantys dantys – jų nereikia šlifuoti, kaip kad darant dantų tiltelį.

07

Dantų atkūrimas ant implantų – kai trūksta kelių dantų

3-4 gretimi dantys gali būti atkuriami vos 2 implantais ir dantų vainikėlių tiltu. Kiekvienas dantis taip pat gali būti atkuriamas atskirų implantų pagalba. Kiekvienu atveju, įvertinęs Jūsų situaciją, gydytojas pasiūlys Jums tinkamiausią sprendimą.

08

Dantų atkūrimas ant implantų – kai trūksta daugumos ar visų dantų

Visi vieno žandikaulio dantys atkuriami sriegiant 4, 6 arba 8 implantus ir tvirtinant ant jų fiksuojamą protezą. Kiek implantų bus sriegiama, nusprendžiama konsultacijos metu, įvertinus paciento burnos ir žandikaulio kaulo būklę bei paciento lūkesčius

Andrius Petrauskas

Mūsų klinikoje dantų implantavimo procedūras atlieka ilgametę patirtį šioje srityje turintis implantuojantis gydytojas, pasirengęs pasiūlyti kiekvienam iš Jūsų tinkamiausius, ilgalaikius dantų atkūrimo sprendimus. Žinome, kad dantų implantavimo sėkmę lemia ne tik gydytojo profesionalumas, dantų ir kaulo būklė, bet ir implantų rūšis, todėl dantų atkūrimui naudojame tik patikimų gamintojų implantus, pasižyminčius itin aukštais prigijimo rodikliais. Implantai „Straumann“ šiuo metu specialistų pripažįstami vienais geriausiai prigyjančių implantų pasaulyje.

image
sticker

Gydytojai atlieka šias paslaugas

Kitos aktualios jums paslaugos

ico
0
Odontologijos ekspertų
ico
0
Metų darbo patirtis
ico
0
Laimingų pacientų

Registracija internetu

Kontaktinė informacija
Papildoma informacija