Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – procedūra, padedanti užtikrinti dantų sveikatą, išvengti ėduonies ir apydančio ligų.

Profesionali burnos higiena ne tik pagerina bendrą burnos sveikatą (nuvalius apnašas ir akmenis, sumažėja dantenų kraujavimas, patinimas, atgaivinama burnos ertmė) – jos  metu  diagnozuojamos jau esamos ar gresiančios periodonto ligos ir karioziniai dantų pažeidimai.

Esant poreikiui, pacientui iš karto rekomenduojamas reikalingas gydymas ar profilaktikos priemonės.

image

Procedūros eiga:

01

Nuskausminimas

Pacientui pageidaujant, prieš procedūrą gali būti atliekamas vietinis nuskausminimas.

02

Dantų akmenų pašalinimas ultragarsiniu skaleriu

Ultragarsiniu skaleriu ir specialiais instrumentais pašalinamas kietasis apnašas ir dantų akmenys, sunaikinamos dantenų kišenėse esančios bakterijos.

03

Dantų ir pigmentinio apnašo nuvalymas „Air Flow“ metodu

„Air Flow“ metodu, tausojant danties paviršinį ir minkštuosius audinius, idealiai nuvalomas dantų paviršius. Sodapūte nuvalomos dėl rūkymo, gausaus kavos, arbatos ar kitų dažančių gėrimų ir maisto produktų vartojimo susidariusios pigmentinės apnašos.

04

Dantų paviršių poliravimas

Specialia pasta poliruojami dantų ir plombų paviršiai, taip padidinant jų atsparumą ėduoniui ir užtikrinant mažesnį apnašų kaupimąsi.

05

Rekomendacijos

Primename, kad profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti bent dukart metuose. Jei apnašas ir akmenys kaupiasi greičiau, taip pat esant periodontito patologijai, procedūrą reikėtų atlikti kas 3-4 mėnesius. Tinkamai burnos higienai palaikyti namuose būtina naudoti ne tik dantų šepetėlį, bet ir tarpdančių siūlą, vieno danties, tarpdančių šepetėlius, liežuvio valiklį ir irigatorių

Beladentos higienistės

Esame patyrę burnos priežiūros profesionalai – užtikriname šiuolaikiškomis metodikomis paremtą procedūrą, naudojame pažangias technologijas, nekenkiančias dantų emaliui ir suteikiame tik geriausius rezultatus. Tikime, kad burnos higienos sėkmė neatsiejama nuo bendradarbiavimo, komunikacijos su pacientu. Todėl kiekvienam pacientui skiriame ypatingą dėmesį, supažindiname jį su burnos ir dantų priežiūros subtilybėmis, atsakome į visus rūpimus klausimus, pateikiame individualias rekomendacijas.

image
sticker

Gydytojai atlieka šias paslaugas

Kitos aktualios jums paslaugos

ico
0
Odontologijos ekspertų
ico
0
Metų darbo patirtis
ico
0
Laimingų pacientų

Registracija internetu

Kontaktinė informacija
Papildoma informacija