Dantų šalinimas

 

Chirurginė procedūra, kurios metu pašalinamas nekokybiškas, keliantis grėsmę burnos sveikatai ir galintis sukelti komplikacijų dantis.

 

 

image

01

Danties būklės įvertinimas

Dantis dažniausiai šalinamas tuomet, kai nebeįmanoma tinkamai jo atkurti plombavimo ar protezavimo pagalba, taip pat atliekant ortodontinį gydymą ar esant periodonto ligoms. Dažnai šalinami ir netaisyklingai išdygę, retinuoti (pilnai susiformavę, bet dėl įvairių priežasčių neišdygę) arba dalinai išdygę protiniai dantys, kai jie neatlieka kramtymo funkcijos, juos sunku kokybiškai išvalyti ir kyla pavojus gretimų dantų sveikatai. Ruošiantis danties šalinimui, padaroma rentgeno nuotrauka, įvertinama danties vainiko ir šaknų padėtis, aplink esančių žandikaulio anatominių struktūrų būklė.

02

Danties šalinimas

Danties šalinimas atliekamas pritaikius vietinę nejautrą, todėl yra neskausmingas ir nesukelia diskomforto. Jeigu planuojamas sudėtingas ar kelių dantų šalinimas, pacientui pageidaujant, gali būti taikoma intraveninė nejautra (sedacija).

03

Poprocedūrinis periodas

Po procedūros galimas patinimas, kurį sumažinti padeda šaldymas ledo kompresai. Nustojus veikti anestetikams, taip pat gali būti juntamas skausmas, jį patariama malšinti priešuždegiminias vaistais. Kartais gali prireikti antibiotikų terapijos, tokiu atveju juos paskirs gydytojas.

04

Siūlų pašalinimas

Jeigu po danties pašalinimo žaizda buvo susiūta, po 7 d. reikės atvykti pašalinti siūlų.

Andrius Petrauskas

Siekiame, kad dantų šalinimo metu nejaustumėte jokių nemalonių pojūčių. Profesionaliai ir be skausmo atliekame pažeisto danties išrovimą ar chirurginį šalinimą, protinių dantų šalinimą. Mums svarbu užmegzti ryšį su pacientu ir pelnyti jo pasitikėjimą, nes tai didžiausia dalimi lemia gydymo sėkmę bei pagerina paciento savijautą operacijos metu ir po jos. Siekdami užtikrinti, kad pooperacinis laikotarpis praeitų sklandžiai ir keltų kuo mažiau diskomforto, pacientams visuomet pateikiame detalias rekomendacijas, kaip elgtis po danties pašalinimo procedūros.

image
sticker

Gydytojai atlieka šias paslaugas

Kitos aktualios jums paslaugos

ico
0
Odontologijos ekspertų
ico
0
Metų darbo patirtis
ico
0
Laimingų pacientų

Registracija internetu

Kontaktinė informacija
Papildoma informacija