Dantų laminatės

Dantų atkūrimas laminatėmis – procedūra, atliekama siekiant atkurti nusidėvėjusius ar nuskilusius dantis, pakeisti jų formą ar patamsėjusią spalvą, pašalinti tarpus ar dantų traumų pasekmes, paslėpti dantų įskilimus.

Dantų laminatės – tai ypač plonos, pralaidžios šviesai  ir itin natūraliai atrodančios keramikos plokštelės. Dantų atkūrimas laminatėmis ne tik užtikrina ypatingai estetišką efektą, bet ir itin tausoja natūralius danties audinius – prieš procedūrą danties paviršius šlifuojamas minimaliai, o kai kuriais atvejais – tik pašiaušiamas. Svarbus keramikinių dantų laminačių privalumas yra jų ilgaamžiškumas –  laikui bėgant, jos nekeičia spalvos ir formos.

image

Kaip atliekama procedūra

01

Dantų būklės įvertinimas

Konsultacijos metu įvertinama paciento dantų būklė, išklausomi jo lūkesčiai, aptariamas gydymo planas.

02

Dantų paruošimas ir tyrimai

Dantys paruošiami atkūrimui – pašalinami sugedę audiniai, senos plombos, esant poreikiui, šlifuojamas dantų paviršius. Nuimami dantų atspaudai ir atliekama danties spalvos foto diagnostika.

03

Individualių laminačių gamyba

Dantų technikai laboratorijoje pagal dantų atspaudus ir gydytojo atliktą spalvos diagnostiką pagamina individualias laminates.

04

Dantų atkūrimas

Kito vizito metu laboratorijoje pagamintos laminatės specialiu cementu pritvirtinamos prie dantų paviršiaus.

Beladentos gydytojai

Esame patyrę estetinės odontologijos profesionalai, siekiantys užtikrinti maksimaliai kokybišką ir ilgai džiuginantį rezultatą. Dantų atkūrimas laminatėmis reikalauja ypatingo preciziškumo ir kruopštumo. Mūsų klinikoje šią procedūrą atlieka ilgametę patirtį turintys gydytojai, užtikrinantys, kad po procedūros galėsite džiaugtis tvirtais dantimis, atkurta kramtymo funkcija, estetiškai atrodančia šypsena ir didesniu pasitikėjimu savimi. Laminatės yra ypatingai patvarios, jos nekeičia pirminės išvaizdos ir patikimai tarnauja ilgus metus. Tinkamai prižiūrimos, dantų laminatės išlieka tokios pat estetiškos ir gali džiuginti net 15-20 metų. Patikėkite mums savo dantų sveikatą ir šypsenos estetiką. Mūsų tikslas – pateisinti kiekvieno Jūsų pasitikėjimą ir išpildyti lūkesčius.

image
sticker

Gydytojai atlieka šias paslaugas

Kitos aktualios jums paslaugos

ico
0
Odontologijos ekspertų
ico
0
Metų darbo patirtis
ico
0
Laimingų pacientų

Registracija internetu

Kontaktinė informacija
Papildoma informacija