Dantų kanalų gydymas

Danties šaknų kanalų gydymas ( kitaip – endodontinis gydymas) atliekamas, siekiant sustabdyti danties šaknies kanalo viduje esančio minkštojo audinio (pulpos) uždegimą ar infekciją, užkirsti kelią jos plitimui ir galimoms komplikacijoms, išsaugoti natūralius dantis ir gerą burnos ertmės sveikatą.

 

image

Kaip atliekama procedūra

01

Danties šaknų kanalų įvertinimas

Padaroma danties šaknų kanalų rentgeno nuotrauka, įvertinama jų būklė, aptariamas gydymo planas.

02

Nuskausminimas

Prieš pradedant procedūrą, atliekamas vietinis nuskausminimas, todėl gydymas bus be skausmo ir jokių nemalonių pojūčių.

03

Kanalo išvalymas

Aptinkami šaknų kanalų pažeidimai. Kanalai išvalomi, pašalinami pažeisti audiniai ir mikroorganizmai.

04

Danties atkūrimas

Išvalyti šaknų kanalai dezinfekuojami ir hermetiškai užplombuojami.

05

Kai kanalų gydymas nesėkmingas

Danties šaknų kanalų pergydymo, kurio metu atliekamas pakartotinis danties šaknų kanalų valymas, pašalinant senąjį jų užpildą. Šiuolaikinių technologijų dėka pavyksta pasiekti vis geresnių pakartotinio gydymo rezultatų.

Esame patyrę endodontinio gydymo profesionalai, siekiantys užtikrinti maksimaliai tikslų, komfortišką, saugų ir kokybišką gydymą. Siekiant užtikrinti gerą gydymo prognozę ir darbo efektyvumą, edontologiniam gydymui būtinas tikslus rentgenologinis ištyrimas. Endodontinis gydymas reikalauja itin didelio kruopštumo ir atidumo. Svarbu žinoti, kad jeigu dantų kanalų gydymas nepradedamas laiku ar dantys visai negydomi, šaknų kanalai gali sukelti rimtų komplikacijų. Kartais tai gali būti ir dantų netekimo priežastis. Todėl labai svarbu kreiptis laiku, kad suteiktume Jums modernų ir efektyvų gydymą. Patikėkite mums savo dantų sveikatą. Mūsų tikslas – pateisinti kiekvieno Jūsų pasitikėjimą ir išsaugoti Jūsų natūralius dantis!

image
sticker

Gydytojai atlieka šias paslaugas

Kitos aktualios jums paslaugos

ico
0
Odontologijos ekspertų
ico
0
Metų darbo patirtis
ico
0
Laimingų pacientų

Registracija internetu

Kontaktinė informacija
Papildoma informacija