Nematomos dantų tiesinimo kapos

Dantų tiesinimas nematomomis kapomis – vienas efektyviausių ir patogiausių dantų tiesinimo būdų, kurio dėka svajonių šypseną pasieksite greitai, patogiai ir nepastebimai. Dantų tiesinimo kapomis galima veiksmingai ištiesinti dantis, panaikinti tarpelius tarp dantų, koreguoti dantų susigrūdimą, pasisukimą, atsikišusius priekinius dantis, sąkandį. Kapos tinkamos ir padidėjusio tarpo tarp viršutinio žandikaulio centrinių kandžių (diastemos) uždarimui.

 

image

Kaip atliekama procedūra

01

Konsultacija ir dantų būklės įvertinimas

Konsultacijos metu įvertinama paciento dantų būklė, išklausomi jo lūkesčiai, padaroma dantų nuotrauka ir įvertinama, ar ortodontinės kapos – tinkamiausias gydymo variantas.

02

Gydymo plano sudarymas ir aptarimas

Nusprendus taikyti šį metodą ir aptarus, kokios korekcijos bus atliekamos, sudaromas individualus gydymo planas. Dar prieš jį pradedant, galima pamatyti skaitmeninę gydymo rezultatų vizualizaciją ir sužinoti planuojamą gydymo trukmę.

03

Individualių kapų gamyba

Skaitmeniniu būdu nuėmus dantų atspaudus, laboratorijoje gaminamos individualiai kiekvienam pacientui pritaikytos kapos.

04

Dantų tiesinimas

Kito vizito metu pacientui atiduodamas pirmasis kapų rinkinys, pateikiamos jų naudojimo instrukcijos. Gydymo kapomis metu kas kelis mėnesius skiriami kontroliniai vizitai, kurių metu įvertinama, ar gydymas vyksta pagal planą. Prireikus, jis gali būti koreguojamas.

05

Ištiesintų dantų užfiksavimas

Pasiekus norimą rezultatą, dantys retencine kapa arba vielute užfiksuojami taisyklingoje padėtyje.

06

Dantų tiesinimo kapomis privalumai

Tiesinant dantis kapomis, gydymas trunka trumpiau nei tiesinant breketais ar kitomis priemonėmis. Tai – patogus dantų tiesinimo būdas daug keliaujantiems ar gyvenantiems užsienyje, nes vizitų pas ortodontą taip pat prireikia gerokai mažiau, nei tiesinant dantis kitais būdais. Nematomos dantų tiesinimo kapos atrodo estetiškai ir yra beveik nepastebimos, todėl puikiai tinka ir tiems, kurie atidėlioja dantų tiesinimą, baimindamiesi estetinio vaizdo. Nešiojant tiesinamąsias dantų kapas gerokai paprasčiau užtikrinti tinkamą burnos higieną, galima mėgautis bet kokiu maistu, nereikia atsisakyti mėgstamos veiklos ir keisti įprasto gyvenimo būdo. Kapos nebraižo burnos gleivinės, nesukelia alergijos.

Esame patyrę dantų tiesinimo profesionalai, siekiantys užtikrinti maksimaliai komfortišką gydymą ir aukščiausios kokybės rezultatą. Kiekvienam pacientui pritaikius individualų gydymą, dantų tiesinimo kapomis galima sėkmingai išspręsti net sudėtingiausius netaisyklingo sąkandžio ir kreivų dantų atvejus. Tačiau, svarbu atminti, kad dantų tiesinimas kapomis – tai bendras gydytojo ir paciento darbas, kurio efektyvumui paciento kruopštumas ir atsakingas požiūris turi didžiulę reikšmę. Gydymo rezultatas priklauso nuo paciento disciplinos ir pasirengimo atsakingai dėvėti kapas 22 valandas per parą. Jei esate tam pasiryžę, laukiame Jūsų konsultacijoje ir užtikriname, kad visai neužilgo galėsite džiaugtis sveika, dailia šypsena. Patikėkite mums savo dantų sveikatą ir šypsenos estetiką. Mūsų tikslas – ne tik pateisinti Jūsų lūkesčius, bet ir suteikti daugiau, nei Jūs tikitės.

image
sticker

Gydytojai atlieka šias paslaugas

Kitos aktualios jums paslaugos

ico
0
Odontologijos ekspertų
ico
0
Metų darbo patirtis
ico
0
Laimingų pacientų

Registracija internetu

Kontaktinė informacija
Papildoma informacija