Estetinis dantų plombavimas

Estetinis dantų plombavimas – tai tausojanti danties atkūrimo procedūra, atliekama, siekiant tiksliai atkartoti natūralią danties anatomiją plombinėmis medžiagomis, maksimaliai išsaugant natūralius jo audinius. Atliekant estetinį plombavimą, dantys nėra šlifuojami, daugeliu atveju lieka gyvybingi, o šiuolaikinių estetinių plombų savybių dėka atkuriama natūrali dantų forma, dydis, spalva, skaidrumas ir tvirtumas.

image

Kaip atliekama procedūra

01

Dantų būklės įvertinimas

Konsultacijos metu įvertinama paciento dantų būklė, išklausomi jo lūkesčiai, aptariama būsima dantų forma, parenkamas norimas atspalvis, sudaromas gydymo planas.

02

Dantų paruošimas

Dantys paruošiami atkūrimui – pašalinami pažeisti, sugedę ir pakeitę spalvą audiniai, senos plombos.

03

Dantų atkūrimas

Naudojant specialias kompozicines medžiagas, palaipsniui atkuriama dantų forma – tiksliai atkartojamos natūralios jų vagelės, kauburėliai, anatominė sandara.

04

Danties paviršiaus poliravimas

Nupoliruojami dantų paviršiai, siekiant, kad jie būtų lygūs ir atrodytų kuo natūraliau.

Sigita Bliuvienė

Estetinis plombavimas – tai ypatingo specialisto kruopštumo, profesionalumo ir atidumo reikalaujanti procedūra. Mūsų klinikoje estetinį dantų plombavimą atlieka ilgametę patirtį šioje srityje turintys gydytojai, pasirengę pasiūlyti kiekvienam iš Jūsų tinkamiausius, ilgalaikius dantų atkūrimo sprendimus. Žinome, kad dantų atkūrimo sėkmę lemia ne tik gydytojo profesionalumas, bet ir naudojamos medžiagos, todėl naudojame tik patikimų gamintojų, ypatingu tvirtumu ir ilgaamžiškumu pasižyminčias bei puikiai organizmo toleruojamas kompozicines plombas. Platus jų atspalvių pasirinkimas kiekvienu atveju leidžia parinkti natūralius dantis idealiai atitinkančią spalvą ir pasiekti nepriekaištingą rezultatą.

image
sticker

Gydytojai atlieka šias paslaugas

Kitos aktualios jums paslaugos

ico
0
Odontologijos ekspertų
ico
0
Metų darbo patirtis
ico
0
Laimingų pacientų

Registracija internetu

Kontaktinė informacija
Papildoma informacija