Periodontologija, dantenų recesijų gydymas

Dantenų recesija – tai dantenų krašto pasislinkimas link danties šaknies viršūnės apsinuoginant šaknies paviršiui. Dantis tampa prailgėjęs, prarandamas estetinis šypsenos vaizdas. Dantenų recesija gali sukelti dantų šaknų kariesą, progresuojančią periodonto audinių destrukciją ir dantų netekimą.

 

image

Gydymo galimybės

01

Konservatyvus gydymas

Šis gydymo būdas yra efektyvus, kai procesas nėra labai pažengęs ir gali būti sustabdomas, pašalinant jį sukeliančius faktorius. Jis taikomas, kai bakterijų sukelta infekcija yra pradinėje stadijoje. Pirmiausia atliekama profesionali burnos higiena, kurios metu nuvalomos apnašos ir akmenys. Esant nedideliems pažeidimams, gali pakakti laikytis taisyklingos kasdienės burnos higienos, skalauti burną antiseptiniais tirpalais. Esant poreikiui gali būti atliekamas giluminis dantenų kišenių išvalymas (kiuretažas), audinių regeneracijos skatinimo procedūros.

02

Chirurginis gydymas

Šis metodas taikomas tada, kai dantenų recesijos procesas yra stipriai progresavęs ir dantenų linijos grąžinimas negali būti atstatomas paprastais būdais. Chirurginio gydymo esmė – atkurti prarastus periodonto audinius apsinuoginusio šaknies paviršiaus srityje, taip pat funkciją ir estetiką. Tokiais atvejais atsidengusios šaknys yra uždengiamos, perkeliant ar pastumiant sveikų dantenų lopus iš gretimų sričių. Jeigu periodonto ligos labiau pažengusios, gali prireikti lopo operacijos, chirurginio danties šaknies ilginimo, kaulinių defektų atstatymo kaulo pakaitalais.

03

Dažniausios periodonto ligos

Gingivitas – tai dantenų uždegimas, kuris negydomas gali pasiekti kaulą ir peraugti į sunkiau pastebimą, lėtai progresuojančią ligą – periodontitą. Dantenų recesijų ir periodonto ligų gydymo tikslas – grąžinti sąlygas gerai burnos higienai ir užkirsti kelią komplikacijoms, gresiančioms danties netekimu. Šių ligų gydymas priklauso nuo pažeidimų laipsnio.

Esame patyrę periodonto ligų gydymo profesionalai, naudojantys pažangiausius gydymo metodus ir siekiantys užtikrinti maksimaliai kokybišką ir ilgai džiuginantį rezultatą. Atliekant periodontologines operacijas, labai svarbi burnos chirurgų patirtis ir profesionalumas. Ilgametę patirtį turintys mūsų specialistai užtikrina, kad visos reikalingos procedūros ar operacijos bus atliktos kokybiškai, efektyviai ir neskausmingai. Po periodontinio gydymo dantys sutvirtėja ir funkcionuoja ilgiau. Siekiant užtikrinti greitesnį gijimą bei apsisaugoti nuo atsinaujinančių periodonto ligų, labai svarbu po gydymo atsakingai laikytis gydytojų nurodymų ir pasirūpinti nepriekaištinga burnos higiena. Patikėkite mums savo dantų sveikatą. Mūsų tikslas – pateisinti kiekvieno Jūsų pasitikėjimą ir užtikrinti efektyviausius gydymo rezultatus.

image
sticker

Kitos aktualios jums paslaugos

ico
0
Odontologijos ekspertų
ico
0
Metų darbo patirtis
ico
0
Laimingų pacientų

Registracija internetu

Kontaktinė informacija
Papildoma informacija