Ortodontinis gydymas

Ortodontinis gydymas skirtas koreguoti netaisyklingai išdygusių dantų išsidėstymą ir netaisyklingą sąkandį. Ortodontinis gydymas ne tik pagerina šypsenos estetinį vaizdą, sukuria funkciškai taisyklingą sąkandį, atstato sutrikusias kalbos ir kramtymo funkcijas, bet ir padeda išsaugoti sveikas dantenas, dantis, apatinio žandikaulio sąnarį.

Nors tiesinti dantis galima bet kokiame amžiuje, kuo anksčiau pradedamas ortodontinis gydymas, tuo jis lengvesnis ir efektyvesnis. Gydytojai ortodontai rekomenduoja profilaktiškai patikrinti vaikų dantų lankų būklę, jiems sulaukus 7 metų, nes vykstant žandikaulių ir dantų augimui galima pasiekti itin gerų gydymo rezultatų.

Ortodontinio gydymo metodas parenkamas konsultacijos metu,  įvertinus paciento dantų būklę ir atlikus reikalingus tyrimus. Dantys gali būti tiesinami plokštelėmis, breketais, kapomis ar kitu ortodontiniu aparatu.

image

Ortodontinio gydymo galimybės

01

Ortodontinės plokštelės

Tai nuimami ortodontiniai aparatai, turintys plastmasinį pagrindą, prie kurio tvirtinami įvairūs metaliniai elementai: spyruoklės, sraigtai, apkabėlės. Ortodontinės plokštelės – gana efektyvus ir nebrangus gydymo metodas, tačiau jis tinka ne visais atvejais.

02

Breketai

Tai nenuimami ortodontiniai aparatai, kuriais koreguojamos įvairios dantų padėties, sąkandžio anomalijos. Breketai gali būti metaliniai, keramikiniai, beligatūriniai, liežuviniai. Išsirinkti kiekvienu atveju labiausiai tinkantį sprendimą padės patyrę mūsų klinikos gydytojai ortodontai.

03

Nematomos dantų tiesinimo kapos

Tai šiuolaikiškas, efektyvus ir greitas gydymo būdas, norintiems mažiau atkreipti aplinkinių dėmesį ir vertinantiems komfortą pacientams. Daugiau apie dantų tiesinimą kapomis sužinokite čia: Nematomos dantų tiesinimo kapos

04

Kiti ortodontiniai aparatai

Atsižvelgiant į individualią paciento burnos situaciją, jo sąkandžio bei dantų padėties ypatumus, amžių, lūkesčius ortodontiniam gydymui gali būti pasitelkiama miofunkcinė terapija su išimamu minkštu ortodontiniu aparatu „Myobrace“ ir kiti gydymo metodai.

Gydytojo žodis

Esame patyrę ortodontinio gydymo profesionalai, atliekantys gydymą vaikams ir suaugusiems ir visada siekiantys užtikrinti maksimaliai kokybišką rezultatą. Kruopščiai įvertinsime Jūsų burnos bei dantų būklę, atliksime reikalingus tyrimus. Nusprendus, kokios korekcijos bus atliekamos, sudarysime individualų gydymo planą, parinksime būtent Jums tinkamiausią gydymo metodą, aptarsime gydymo eigą ir trukmę. Gydymo metu suteiksime nepriekaištingą priežiūrą, kad jam pasibaigus galėtumėte džiaugtis tiesiais dantimis, taisyklingu sąkandžiu, pagerėjusia kramtymo funkcija ir išaugusiu pasitikėjimu savimi. Patikėkite mums savo dantų grožį ir sveikatą. Mūsų tikslas – pateisinti Jūsų pasitikėjimą ir sukurti Jums nepriekaištingą šypseną.

image
sticker

Gydytojai atlieka šias paslaugas

Kitos aktualios jums paslaugos

ico
0
Odontologijos ekspertų
ico
0
Metų darbo patirtis
ico
0
Laimingų pacientų

Registracija internetu

Kontaktinė informacija
Papildoma informacija