Dantų protezavimas

Dantų protezavimas – procedūra, atliekama vieno, daugumos ar visų dantų netekusiems pacientams, siekiant atkurti dantų estetinę išvaizdą, kramtymo funkciją, padėti išlaikyti žandikaulio formą, užkirsti kelią kitiems sveikatos sutrikimams, sugrąžinti pasitikėjimą savimi.

image

Protezavimo galimybės

01

Pilnai išimamas dantų protezas (plokštelė)

Šie protezai naudojami pacientams, netekusiems visų dantų, esančių apatiniame ar/ir viršutiniame dantų lanke.

02

Ant 2 implantų fiksuojamas išimamas protezas

Pacientams, norintiems užtikrinti didesnį protezo stabilumą ir jaustis komfortiškiau, siūloma jo fiksacija ant 2 implantų. Šis metodas dažniausiai naudojamas apatinio žandikaulio išimamo protezo fiksacijai. Į žandikaulio kaulą smakro srityje įsriegiami 2 implantai, ant kurių lokatorių pagalba fiksuojamas išimamas protezas.

03

Ant 4 implantų fiksuojamas išimamas protezas

Tai šiuo metu pažangiausia protezavimo metodika, leidžianti greitai, sklandžiai ir patikimai sukurti tvirtus, estetiškai atrodančius dantis ir žymiai pagerinti paciento gyvenimo kokybę. Neišimamas vieno žandikaulio protezas fiksuojamas ant 4 implantų, kurie sriegiami į tą žandikaulio vietą, kurioje yra didžiausias kaulo kiekis, todėl naudojant šį metodą, dažniausiai išvengiama kaulo priauginimo procedūros. Atkuriant dantis šiuo metodu, užtikrinamas protezo stabilumas, natūralus estetinis vaizdas ir pilnai atkurta kramtymo funkcija.

04

Protezavimas ant 6-8 implantų

Visi vieno žandikaulio dantys gali būti atkuriami sriegiant 6 ar 8 implantus ir ant jų tvirtinant fiksuojamą protezą. Kiek implantų bus sriegiama, nusprendžiama konsultacijos metu, įvertinus Jūsų burnos ir žandikaulio kaulo būklę, lūkesčius bei finansines galimybes. Ši metodika užtikrina dar stabilesnę protezo fiksaciją ir nepriekaištingą kramtymo funkcijos atkūrimą.

Gydytojo žodis

Esame patyrę dantų protezavimo profesionalai, visada siekiantys užtikrinti maksimaliai kokybišką ir ilgaamžį rezultatą. Mūsų klinikoje dantų protezavimą atlieka ilgametę patirtį šioje srityje turintys gydytojai, pasirengę pasiūlyti kiekvienam iš Jūsų tinkamiausius, ilgalaikius dantų atkūrimo sprendimus. Kiekvienam pacientui, kuris kreipiasi į mus dėl dantų protezavimo, atsižvelgiant į jo dantų būklę, norus ir tai, kokią sumą jis gali skirti dantų atkūrimui, sudaromas individualus gydymo planas. Žinome, kad protezavimo sėkmę lemia ne tik gydytojo profesionalumas, dantų ir kaulo būklė, bet implantų bei restauracijų kokybė. Dantų atkūrimui naudojame tik patikimų gamintojų implantus, pasižyminčius ypatingai aukštais prigijimo rodikliais ir itin tikslias bei kokybiškas restauracijas, efektyviai atkuriančias dantų grožį ir funkcijas. Patikėkite mums savo dantų atkūrimą. Mūsų tikslas – ne tik pateisinti kiekvieno Jūsų lūkesčius, bet ir suteikti daugiau, nei Jūs tikitės.

image
sticker

Gydytojai atlieka šias paslaugas

Kitos aktualios jums paslaugos

ico
0
Odontologijos ekspertų
ico
0
Metų darbo patirtis
ico
0
Laimingų pacientų

Registracija internetu

Kontaktinė informacija
Papildoma informacija