Dantų plombavimas

Net ir kruopščiai prižiūrint dantis, ne visada pavyksta išlaikyti juos sveikus. Dažniausiai dantis pažeidžia ėduonis – nevalomo apnašo ir bakterijų sukelta danties kietųjų audinių liga.

Dantų plombavimas – tai procedūra, kurios metu ėduonies pažeisti danties kietieji audiniai pašalinami ir atkuriami plombine medžiaga, taip sugrąžinant danties funkciją ir jo estetinę išvaizdą.

image

01

Danties būklės įvertinimas

Konsultacijos metu įvertinama danties būklė ir planuojamas gydymas.

02

Nuskausminimas

Siekiant užtikrinti gydymą be skausmo ir nemalonių pojūčių, atliekamas vietinis nuskausminimas.

03

Infekuotų audinių pašalinimas

Atveriamos kariozinės ertmės, pašalinami infekuoti danties audiniai

04

Danties atkūrimas plombine medžiaga

Ertmė dezinfekuojama ir užpildoma danties formą ir funkciją atkuriančia plombine medžiaga. Jeigu ėduonis dantį pažeidžia iki nervinių audinių, prieš plombavimą reikalingas šaknų kanalų gydymas. Primename, kad būdingi ėduonies simptomai yra dantų skausmas, patamsėjusi jų spalva, emalio trupėjimas, suminkštėję dantų audiniai, jautrumas kaklelio srityje. Pastebėjus šiuos simptomus, rekomenduojame iš karto kreiptis į gydytoją odontologą, kad nedelsiant pradėtumėte gydymą ir užkirstumėte kelią galimoms komplikacijoms.

Beladentos gydytojai

Mūsų klinikoje dantų gydymą atlieka patyrę gydytojai odontologai, pasirengę pasiūlyti kiekvienam iš Jūsų tinkamiausius, ilgalaikius dantų plombavimo sprendimus. Dantų restauravimui naudojame aukščiausios kokybės, patikimų gamintojų plombines medžiagas, maksimaliai atitinkančias estetinius reikalavimus ir užtikrinančias nepriekaištingą ir ilgalaikį rezultatą. Gausi kompozicinių plombų atspalvių paletė bei jų derinimo galimybės leidžia atkurti visiškai natūralų danties vaizdą. Patikėkite mums savo dantų sveikatą. Mūsų tikslas – pateisinti kiekvieno Jūsų pasitikėjimą ir išpildyti lūkesčius.

image
sticker

Gydytojai atlieka šias paslaugas

Kitos aktualios jums paslaugos

ico
0
Odontologijos ekspertų
ico
0
Metų darbo patirtis
ico
0
Laimingų pacientų

Registracija internetu

Kontaktinė informacija
Papildoma informacija