BURNOS HIGIENA

Norint išlaikyti sveikus ir gražius dantis ilgą laiką, reikėtų juos tinkamai prižiūrėti. Tinkama dantų priežiūra padės juos apsaugoti nuo dantų karieso, periodonto („paradantozės“) ligų, panaikins nemalonų burnos ertmės kvapą. Profesionalios burnos ertmės higienos tikslas – pašalinti minkštąjį ir kietąjį dantų apnašą (akmenis), pripoliruoti plombas, sekti burnos gleivinės būklę.

Profesionalią burnos higieną mūsų klinikoje atlieka specialiai apmokytas (licencijuotas) specialistas – burnos higienistas.

Į profesionalią profilaktikos programą įeina:

  1. Burnos gleivinės įvertinimas;
  2. Karieso diagnostika;
  3. Profesionalus dantų ir implantų nuvalymas;
  4. Fluoro aplikacijos ir silantų uždėjimas;
  5. Burnos priežiūros pamoka.

Prieš bet kokią dantų gydymo ar balinimo procedūrą būtina atlikti profesionalią burnos higieną. Kiekvienam žmogui, jei nėra periodonto ligų, rekomenduojama šią procedūrą atlikti kas 6 mėnesius, ligos atveju kas 3-4 mėnesius.

Profesionali burnos higiena mūsų klinikoje atliekama specialiu ultragarsiniu skaleriu, kuris ne tik pašalina apnašą ir akmenis, bet taip pat sunaikina bakterijas ’’gyvenančias’’ dantenų kišenėse. Giliau esantys akmenys nuvalomi rankiniu būdu su specialiais instrumentais: kiuretėmis, kabliukais.

Dantų apnašo nuvalymui naudojame metodą ’’Air Flow’’. Tai specialus aparatas su Kavo Prophy Pearls (kalcio karbonato) milteliais, kurio pagalba tausojant danties paviršinį ir minkštuosius audinius, idealiai nuvalomas danties paviršius nuo maisto pigmento, arbatos, kavos, tabako ir kitų dažančių produktų.

Atlikite profesionalią burnos higieną dabar ir išvengsite daugybės burnos ertmės ligų (karieso, paradontozės), o tuo pačiu ir sutaupysite.

Registracija telefonu!

How to enable JavaScript in your browser