Gydymas su sedacija

Odontologinis gydymas dažniausiai atliekamas taikant vietinę nejautrą tiek vaikams, tiek suaugusiems. Bet dėl įvairių priežasčių, pacientams gali būti reikalinga sedacija. Tokiu atveju gydymas atliekamas su anesteziologo-reanimatologo priežiūra.

image

01

Kaip atliekama procedūra?

Sedacijos metu naudojami medikamentai, kurie padeda pacientams atsipalaiduoti gydant dantis. Intraveninės sedacijos metu pacientui vaistai yra leidžiami į vieną. Pacientas miega, bet jį galima lengvai pažadinti. Intraveninės sedacijos metu sekamas kvėpavimas, širdies veikla, kraujospūdis.

02

Gydymas taikant sedaciją rekomenduojamas

Dėl didelio baimės jausmo, Kai vaikas labai mažo amžiaus, Kada reikalingas sudėtingas ir ilgas gydymas, Kada patiriamas stiprus pykinimas.

Ar intraveninė sedacija yra saugi procedūra?

Rizikos visuomet yra. Tačiau, kai sedaciją atlieka patyręs gydytojas licenciją turinčioje įstaigoje, sedacijos rizika yra minimali, o atsiradusios problemos tuoj pat gali būti profesionaliai išspręstos. Didesnę riziką turi pacientai, sergantys gretutinėmis ligomis ar turintys sveikatos problemų, pvz., nutukę, sergantys širdies kraujagyslių, kvėpavimo ligomis ar turintys obstrukcinę miego apnėją; taip pat vyresnio amžiaus pacientai.

image
sticker
video screen

Gydytojai atlieka šias paslaugas

Kitos aktualios jums paslaugos

ico
0
Odontologijos ekspertų
ico
0
Metų darbo patirtis
ico
0
Laimingų pacientų

Registracija internetu

Kontaktinė informacija
Papildoma informacija