DANTŲ IMPLANTACIJA

Dantų implantacija – šiuolaikiškas prarastų dantų atstatymo būdas, kuomet į žandikaulį įsriegiamas sraigto formos implantas ir prie jo tvirtinamas danties protezas (vainikėlis ar kitokia konstrukcija).

Netekus danties, iškyla nemažai problemų. Prasideda kitų dantų judėjimas: dantys pakrypsta, išilgėja, siekdami uždaryti atsiradusią tuštumą. Prarandamas estetiškumas, atsiranda sąkandžio problemos, gali būti sunku kramtyti maistą.

Dantų implantai gali atstatyti prarastus dantis, atkurti estetinį dantų vaizdą ir kramtymo funkciją. Ir Jūs vėl galėsite nevaržomai šypsotis!

Dantų implantų privalumai:

  • Atstatoma kramtymo funkcija;
  • Netirpsta žandikaulio kaulas;
  • Nereikia šlifuoti gretimų dantų;
  • Atkuriamas estetiškas vaizdas;
  • Dažnai tai vienintelis būdas išvengti išimamų dantų protezų;
  • Ilgalaikis ir patikimas dantų atstatymas.

Prarastų dantų atstatymas dantų implantais sudaro keli etapai:

  • Šaknies formos implanto įsriegimas (implantacija) paprastai yra neilga chirurginė procedūra (vidutiniškai 1 implanto įsriegimas užtrunka apie 15-20min.) atliekama taikant vietinę nejautrą.
  • Po 1-6 mėn. atliekamas protezavimas ant implantų.

Prieš pradedant gydymą, būtina atlikti radiologinį ištyrimą ir sudaryti individualų gydymo planą. Gydytojas odontologas – ortopedas aptars ir parinks Jums tinkamą dantų protezavimo būdą, gydytojas burnos chirurgas numatys bei įvertins galimybes atlikti dantų implantaciją.

Dantų implantų ilgaamžiškumas priklauso ne tik nuo pasirinkto dantų implanto kokybės, gydytojo kvalifikacijos, bet ir nuo to, kaip Jūs prižiūrėsite savo dantis. Būtina reguliariai lankytis pas burnos higienistą, gydytoją odontologą, daryti kontrolines rentgeno nuotraukas, tam kad galėtumėte stebėti įsukto dantų implanto būklę.

Klinikoje naudojama Straumann implantų sistemą.

Straumann vardas – tai šiuolaikinės implantologijos kokybės standartas. Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, platus asortimentas ir lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien Straumann – populiariausi dantų implantai pasaulyje. Klinikoje naudojami Straumann Roxolid dantų implantai, pagaminti iš titano ir cirkonio mišinio. Šie dantų implantai prigyja dar geriau ir yra 35% tvirtesni.

How to enable JavaScript in your browser