Sigitos Bliuvienės darbai

image

01 Gydytoja Sigita Bliuvienė

Žalingų įpročių ir gazuotų gėrimų vartojimo pasekmėje išsivystė daugybiniai ėduonies pažeidimai. Atliktas pilnas estetinis plombavimas,prieš tai išvalant ėduonies pažeistus audinius.

image before
Prieš
image before
Po

02 Gydytoja Sigita Bliuvienė

Stebima netaisyklinga priekinių dantų padėtis dantų lanke, nudilę ir nuskilinėję kandamieji dantų kraštai. Pakeistos visos senos nekokybiškos plombos, atliktas minimaliai invazyvus centrinių kandžių įstatymas į dantų lanką, atstatyti dantų nudilimai.

image before
Prieš
image before
Po

03 Gydytoja Sigita Bliuvienė

Stebimas priekinių dantų nudilimas, dantys sutrumpėję. Atliktas dantų balinimas kapomis namuose. Minimaliai invazyviai, nenaudojant jokio šlifavimo ,atstatyti nudilę kandamieji dantų kraštai bei pagaminta apsauginė bruksizmo kapa.

image before
Prieš
image before
Po

04 Gydytoja Sigita Bliuvienė

Estetinis - funkcinis dantų atstatymas.

image before
Prieš
image before
Po

„Beladenta“ klinika

Esame patyrę įvairių sričių odontologijos profesionalai, visada siekiantys užtikrinti tikslų gydymą ir maksimaliai kokybišką rezultatą. Mūsų gydytojų profesionalumas, patirtis ir naudojamos šiuolaikinės technologijos garantuoja, kad bet koks gydymas bus neskausmingas ir be nemalonių pojūčių. Siekdami efektyviai suplanuoti gydymą, užtikrinti sklandžią jo eigą ir išspręsti sveikatos problemą, visada atliekame tikslią diagnostiką. Gydymui naudojame šiuolaikinius, pasaulyje pripažintus metodus, pasitelkiame aukščiausios kokybės medžiagas. Patikėkite mums savo dantų grožį ir sveikatą. Mūsų tikslas – nepriekaištingai pasirūpinti Jūsų dantimis ir estetiška šypsena, kad galėtumėte džiaugtis geresne gyvenimo kokybe ir didesniu pasitikėjimu savimi

image

Registracija internetu

Kontaktinė informacija
Papildoma informacija